9.1.2011

9. ledna 2011 v 18:21
jak jsem řekla někdy dřív, že zase začínám, tak jsem lhala. teda chtěla jsem, ale nešlo to. ale už fatk MUSÍM!! nechci se omezovat moc. ale musím se začít hýbat!! sama to nezvládnu. musíte mi pomoct ♥
 


Komentáře

1 Nela♥ Nela♥ | Web | 10. ledna 2011 v 6:53 | Reagovat

Děkuji moc za komentář. Děkuji za podporu :)
Omlouvám se, že jsem sem nechodila, ale nebyl čas ani chuť, všechno se tak rychle semlelo, no vždyť víš ..:)
Dokážeš to :) Musíš si říct, že pohyb je dobrý, že ti dodá energii (je to směšné, ale já jsem vždy pak ještě víc energická), vždycky mám po cvičení nebo po dlouhé procházce dobrý pocit ze sebe :) Pohyb je dobrý v tom, že čím vydáš energie, tím líp k tomu, aby sis s klidem mohla dát něco navíc :)

2 Blackberry Blackberry | Web | 10. ledna 2011 v 8:46 | Reagovat

hubnutí je velká věc a pokud nemáš dotatečnou motivaci, proč zhubnout, tak se do toho raději nepouštěj :) protože dříve nebo později to stejně vzdáš.
co ti zabránilo tentokrát tomu, abys začala? nejspíš špatný plán. čpatné načasování. na NOVÝ START je třeba se připravit, pořádně to promyslet, sepsat si určitá pravidla (reálná) a cíle (též reálné) a v prvé řade si nakoupit spoustu zdravého jídla. abys neměla jídleníček složený ze tří věcí, jako jsem zahlédla kdesi ve strších článcích. měly by být rozmanité a plné ovoce a zeleniny- 2 jídla dopoledne by měly obsahovat kousek ovoce, odpoledne zase zeleninku :) ne vžycky to vyjde, ale mělo by se :)
držím palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama