Únor 2011

28.02.2011

28. února 2011 v 18:48

POHYB

200x vnitřní stehna, 200x zadek, 200x břicho

JÍDELNÍČEK

snídaně: jahodová activia s vlákninou, plátek mazance (kaloricky skoro stejné jako 10 piškotů), jablko
svačina: 7mizrnný rohlík se sýrem, zeleninový salát
oběd: 7mizrnný rohlík se šunkou, zeleninový salát
svačina: hovězí vývar s játrovými knedlíčky
večeře: plátek sýra, dva piškoty

JAK SE MÁM?

S jídelníčkem jsem spokojená. Ač není drasticky hubnoucí, tak si myslím, že je v pořádku. I když trochu více pečiva, ale tu energii, kterou potřebuju bohužel jen ze zeleniny nepoberu. Achjo. Jsem šťastná, že jsem odolala všem nástrahám pizzy (kámoška si kupovala) a sladkostí, které na mě číhají na každém rohu. Ve špajzce máme oříškové sušenky a hrozně moc na ně mám chuť, ale nedám si je, protože chci konečně pořádně zhubnout :-)
Dneska jsem se bavila s kámoškou o dietách. Říkala, že je to víc o pohybu než o jídelníčku. Podle ní za to jídlo skoro vůbec nemůže. Ale to si nemyslím. Podle mě je to půl na půl. Zkuste si žrát v mekáči a cvičit a určitě zhubnete :-D Takhle to podle ní asi funguje nebo já nevim. Hrozně moc bych jí chtěla říct, že už o tom něco vím a že jsem si tu pizzu a moučník dneska nedala, protože se snažím ZHUBNOUT zdravou, chcete-li zdravější, stravou. Je jasné, že bez pohybu to nejde. Ale bez aspoň trochu umírněnějšího jídelníčku taky ne. Neříkám, že nutně musí jíst max 500kcal denně... Víte, jak to myslím, ne? Chtěla jsem poradit mojí druhé kamarádce, která má mimochodem asi 200kg, jak má jíst. Aspoň trochu jsem jí chtěla poradit, protože se snaží zhubnout. Víte co mi odpověděla? Že ona to ví nejlíp sama, co je zdravá strava a ví, jak jíst. Říkám fajn, tak asi to ví. Jenže na druhý den do sebe lila kafe a k tomu žrala buchty ve velkém a další den jsem ji viděla svačit hranolky s nějakou hnusnou omáčkou...
Předem se vám omlouvám, že tu asi zítra a pozítří nebudu, ale rovnou ze školy jedu za svým přítelem. Slibuju, že budu jíst hezky a že vám tu pak napíšu jídelníčky za ty dva dny. Ukážu se tedy AŽ ve čtvrtek nebo pátek. Asi mi budete chybět jako má jediná hubnou opora, ale snad to vydržím i bez vás. A vy beze mě :-D
Pod perexem je plán jídelníčku na zítra. Nebudu mít oběd, protože nemám KDY obědvat a taky si nejsem jistá tou večeří a svačinou, ale to uzpůsobím svému hladu. Určitě to ale zvládnu hezky :)

27.02.2011

27. února 2011 v 18:15

POHYB

400x švihadlo, 100x břicho, 200x zadek, 200x vnitřní stehno, 40x kliky, 40x dřepy

JÍDELNÍČEK

snídaně: menší krajíček chleba rajčátkem, trocha flory
svačina: brambory, kuřecí plátek v bylinkovém těstíčku*
oběd: krajíček chleba se sýrem, jablko
svačina: vlákninová activia, 5 piškotů
večeře: nic

* nebyl to řízek smažený na oleji, ale plátek obalený v těstíčku (strouhanka, vejce a nějaké bylinky) a upečený v troubě bez oleje

JAK SE MÁM?

Dneska jsem se vším vcelku spokojena. Oběd jsem napsala místo svačiny, protože byl opravdu brzo (v 11:00), protože naši pak jeli na hory. Pohyb taky fajn, až na to, že už nevydržím to co dřív :-D Brácha mi ještě povinně nadiktoval kliky a dřepy, v mém plánu to nebylo. Ale nechtěla jsem mu zkazit radost, tak jsem to udělala.
Zítra zase škola, takže opět rozhozený jídelníček, FUCK. Ale udělám si plán a musím jej dodržet (pod perexem). Sice nejspíš budu mít oběd až místo odpolední svačiny a večeře (mám polívku, tak to snad nevadí), ale bohužel se s tím nedá nic dělat.
Poslední dobou vidím, jak to hodně z vás (včetně mě) mrví. Někteří z vás už ani nemají blogy, nebo na ně nechodí. Nevyčítám to nikomu, chápu, že tohle není život. Ale vytrácí se mi INSPIRACE, tak se sebou hodlejte něco udělat :-D Jezte málo, hodně cvičte a já se pak budu stydět a budu se vám snažit vyrovnat a zase nám to půjde! Můj největší problém posledních dní je, že nemůžu odolat sladkému. Včera jsem sice odpoledne měla už jen jeden krajíc se sýrem, ale za to jsem si dala po obědě Snickersku. Nemám prostě sílu se tomu sladkému ubránit! Když jsem unavená, je to zdroj rychlé energie a taky je to DOBRÉ. Určitě to znáte, achjo.
Teďka si jdu udělat zeleninový salát na zítra do školy, protože vím, že jej budu potřebovat, abych tím nahradila sladkosti, na které budu mít JISTOJISTĚ chuť.

26.02.2011

26. února 2011 v 11:05

POHYB

400x švihadlo, 60x sedylehy, 50x další cvik na břicho, 200x cviky na vnitřní stehna

JÍDELNÍČEK

snídaně: ovesná kaše by maminka
svačina: nic
oběd: svíčková s domácím houskovým knedlem, fuck
svačina: dopíšu zítra
večeře: dopíšu zítra

JAK SE MÁM?

Dneska jsem cvičila a jsem z toho slabááá. Nic nevydržím, jsem béčko :-D To mám z toho, jak teď necvičím každý den.
Jídelníček opět není ukázkový (ta svíčková), ale co nadělám, když je to rodinný oběd? Celkem nic. Po obědě jedu za přítelem a budu tam až do večera, tak tipuju, že budu mít svačinu a večeři dohromady. Ale jak jsem napsala, dopíšu to zítra. Zítra má maminka v plánu k obědz řízky, takže posraném víkendu zdar nazdar.
Akce včera byla fajn. Po skončení jsem si dala jedno pivo a jela domů :-D Byla jsem doma asi o půl jedenácté a krásně jsem se vyspala. Jsem ráda, že jsem nezůstala dýl. A ještě před tím jsem si koupila nádherný nátělník v Ann Christine, slevněný ze 419Kč na 139Kč. Takový modrý s flitrama a vypadám v něm hubeně. Teda mám v něm hubené bříško, ale zvýrazňuje zadek a tlusté paže TAKŽE další motivace začít makat, abych v něm byla dokonalá. Dám vám tu fotku. Možná vypadá velce, ale je to Sko. Oukej, ne možná, ale fakt vypadá obrovsky, ale je vcelku malé. Takže pod perexem :)
Teďka vás jdu oběhnout, a pak se koupat aaa udělat úkol. Takže se mějte krásně ♥

25.02.2011

25. února 2011 v 12:12

JÍDELNÍČEK

snídaně: vlákninová activia
svačina: jablko, mrkev
oběd: rýže s mlékem a trochou cukru
svačina: celozrné pečivo
večeře: nic

JAK SE MÁM?

Dnešní jídelníček se mi strašně líbí. Měla jsem mít na oběd mraženou pizzu, ale když jsem zjistila, kolik má kalorií, tak jsem si radši po včerejšku udělala tu rýži. Když to tak výjde, budu spokojená :)
Ráno jsem se vážila a mám 63,5 kg, Takže trochu něco na víc. Včerejší pizzou to není, ale celý týden jsem jedla tak nějak "víc", tak se to muselo asi někde objevit. Logické. Nechám tělo, aby si zvyklo na nový denní režim, a pak se zas budu snažit hubnout. Teda ne že bych měla v plánu přibírat, to ne :-D
Omlouvám se všem, že nestíhám a zanedbávám vaše blogy. Dneska vám všem napíšu komentáře, až se budete divit :-D A večer mizím na akci z gymplu. Těším se. Konečně nějaká změna.
A pohyb dneska krom chůze a celodenního lítání asi nic. Achjo.

24.02.2011

24. února 2011 v 19:00

POHYB

hodina a půl procházka, 100x sedy lehy, 200x vnitřní stehna

JÍDELNÍČEK

snídaně: meruňkový koláč, mrkev
svačina: dva plátky chleba se sýrem, šunkou, 5 ředkviček
oběd: vepřový libový plátek na zelenině s rýží
svačina: activia, 5 piškotů, zelené jablko
večeře: něco do 500kJ

JAK SE MÁM?

První chci komentovat jídelníček. Počítala jsem to a je to zhruba 4500kJ. Což je na normálního člověka málo a na toho, kdo chce hubnout hodně. Oukej, 1000kJ mi tam dělá ten koláč, ale ten byl v plánu. Jenže... Co začala škola a každý den vstávám brzo, tak jsem unavená, nemám energii a potřebuju větší příjem. Sakra! Nemá někdo nějaký tip nebo nápad? Nejde o to, že bych neuměla a nechtěla jíst míň, ale moje tělo menší příjem s brzkým vstáváním neunese.
Taky mám zítra vážící den a jsem si zcela jistá, že váha bude stejná nebo vyšší. Úspěch bude, jestli tam NEbude 65kg. Bohužel s tím teďka nic neudělám. Jsem tak bezmocnáá :-D
Ve škole nic zajímavého. Jak řekla paní inženýrka, první tři semestry jsme se flákali a teď budem muset začít makat :-D Takže asi tak. Mám pocit, že se do té školy můžu rovnou přestěhovat a zabývat se jí celé své dny. Zadali nám samé seminárky, další zadají, budem muset jít k soudu, do cestovky, praxe, dva výlety (Karlovy Vary, Itálie), zkoušky... achjo.
Oukej, naši přišli z pizzerky a donesli zbytek pizzy, tak jsem měla tři kousky, jsem prase. Ano, jsem prase. Prase prase prase. Radši končím článek.

23.02.2011

23. února 2011 v 15:34

POHYB

500x švihadlo, 100x sklapovačky, 100x další cvik na břicho, 200x vnitřní stehno a jako bonus 40 cviků na zadek a 10 kliků :-D:-D došly mi síly

JÍDELNÍČEK

DNESKA:
snídaně: krajíček celozrného chleba s pomazánkovým máslem
svačina: krajíček se šunkou a sýrem
oběd: rybí filé s vařeným bramborem
svačina: vlákninová activia a 5 piškotů
večeře: ledový salát, plátek sýra, dva kousance chleba...
VČERA:
snídaně: celozrný chléb s plátkem sýra a šunky
svačina: celozrný krajíček s 1/3 vařejného vejce, 1/2 zeleninového salátu
oběd: frankfurtská polévka, 1/2 porce těstovin s kuřecím masem a bazalkou, čtvereček makové buchty a káva
svačina: 1/2 zeleninového salátu
večeře: nic

JAK SE MÁM?

Teprv druhý den ve škole a jsem z toho všeho unavená. Tolik nových informací, někdy i zbytečných. Občas se pozastavuju nad tím, proč většina našich učitelů razí heslo "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě?". Říkám si, že bych organizaci a vše kolem toho zvládla 100x lépe jako oni. No nic. O škole se přeci nebudeme bavit, je to nudné a nezáživné téma.
Včera jsem jela vlakem domů a spolužačka říkala, že drží dietu, tak jsem se o to začala hned zajímat. Samozřejmě. Jak jinak. Říkala, že přestala jíst pečivo. Seděla naproti mě a nacpala do sebe celé balení sýra a celé balení šunky. Taky říkala, že loni držela něco drastického (co může být ještě horší?!) a zhubla nějaká kila, ale nabrala zpátky asi o pět víc. Smůla. Jsem proti dietám. Jsem proti tomu vyřadit pečivo z jídelníčku úplně. Protože člověk má hlad, a pak do sebe navalí VŠECHNO. No nic. Poradila jsem jí, ať jí pečivo dopoledne a odpoledne a večer ať jej nejí. Ano, není to z mé hlavy, ale samozřejmě Lucy. Nicméně já ráda rozdávám cizí rozumy :-D Nedala si říct a trvá na tom nejíst ho vůbec. No nic. Chtěla jsem jen říct, že jsi připadám děsně chytrá a že na to jdu děsně dobře :-D A teďka do mě :-D
Všichni tu píšou o knihách nebo svých oblíbených filmech. Tak se musím pochlubit, že jsem si půjčila od George Orwella knihu "Bože chraň aspidistru". Zatím jsem přečetla ve vlaku cca 15 stran, tak nevím o čem to je. Každopádně je to celkem popisné. Celých 15 stran je cca o 10ti minutách knihovníka v práci :-D Ale dobré. George Orwella mám ráda.
Pro ty, co se dočetli až sem, tak nadchází komentář k jídelníčkům. Prvně k tomu včerejšímu. Až na tu makovou buchtu se mi to děsně líbí. Ale byla součástí meníčka a nešlo jí odolat. A co. Stejně jsem toho snědla málo. Dnešek je taky super. Mám poslední dobou chlebová dopoledne :-D Ale potřebuju se pořádně nasnídat a tohle mě zasytí. A na svačinu ve škole to samé. No nic, nevadí. Mamka donesla koláč. Zítra si ho asi dám na snídani. Prase :-D Třeba nebudu mít chuť.
Jdu si uvařit kafe, jelikož mám na něco chuť. Tak abych ji zahanala. Pak vás oběhnu♥

21.02.2011 / 2

21. února 2011 v 14:43
POHYB                                                                                    
400x švihadlo, 200x břicho, 200x vnitřní stehna

JÍDELNÍČEK                                                                            
snídaně: buchta
svačina: sluečnicová kostka, lučina, ředkvička, pórek
oběd: špenát, vařený brambor, vejce
svačina:jogurt&piškoty / kousek pečiva a sýra
večeře: mlíko, zelenina

JAK SE MÁM?                                                                           
Tak moc si přeju být zpátky ve víru hubnutí, ani nevíte jak. Těším se, až si zase budu vyčítat každou sladkost a každou věc navíc. Těším se, až si na zítra nachystám do školy zeleninový salát.
Dneska byl první školní den tohoto semestru a musím říct, že stál za houby. Měla jsem jen jednu přednášku. Podotýkám, že dojíždím do jiného města. Přijela jsem tam a zjisitla, že to odpadá, kvůli jeho nemoci, tak jsem zase jela domů. Nenaštvalo by vás to?! V tom mrazu jsem se musela tahat takovou dálku. Aspoň jsem neseděla doma na zadku no.
Včera jsem byla s našima na chatě a potom s taťkou a bráchou na hokeji. Bylo to super. Taková rodinná neděle. Po dlouhé době. A hokej? Ten byl ještě víc super. Takové nervy a takový řev jsem nezažila dlouho :-D Ale vyhráli jsme ♥
Zítra nejspíš nebudu obědvat doma, ale v místě mé školy v nějaké restauraci. Doufám, že tam budou mít jako meníčko něco zdravého. Neříkám přímo zeleninový salát, hlavně se chci vyhnout smaženým a jinak nezdravým jídlům.
To mi připomíná, že zítra nebudu mít vůbec čas cvičit (max s mým přítelem haha) a ani čas napsat :-( Předem se holky omlouvám, ale škola si žádá své oběti. Snad to pochopíte.
Loučím se, povinnosti volají ♥

21.02.2011

21. února 2011 v 7:56
Už nikdy nebudu pochybovat o tom, že chci zhubnout.
Protože pohled na to, co se mi za tu dobu už povedlo, se nedá jen tak zahodit.
Protože chci být hubená a hezky tvarovaná.
Protože tlustých lidí, kteří pro sebe nic nedělají je mraky.
Protože nechci být jako oni.

Takže dojím buchtu na snídani, půjdu do školy a až se vrátím ze školy, jdu do toho na plno. Štve mě tenhle víkend, kdy jsem jedla jako... prostě jako Luc kdysi.

Dopíšu sem ještě nějaká moudra po škole :)

19.02.2011

19. února 2011 v 9:48
POHYB                                                                                     
procházka, 200x břicho, 200x zadek, 200x vnitřní stehno

JÍDELNÍČEK                                                                             
snídaně: ovesněvločková kaše s nastrouhaným jablíčkem od maminky
svačina: není
oběd: květák a brambory
svačina: slunečnicová houska, plátek sýra?
večeře: mlíčko a zelenina?

JAK SE MÁM?                                                                            
Chci napsat, že mi nevyhovuje ani jeden extrém. Nejíst ani jíst hodně. V obou případech je mi blbě. Takže se opět začnu snažit jíst hezky. Těsím se na to!!
Dneska je venku škaredě. Mlha/smog?, zima a sníh. Co víc si přát?!
V pondělí mi KONEČNĚ začíná škola. Myslím to vážně. Fakt se tam těším. Ale? Končí mi volno a končí mi hubnoucí období. Počítám s tím, že to přes školu nezvládnu. Jsem s tím smířená. Jsem ráda, že jsem zhubla nějakých 5 kilo, i když to na mě není vidět haha :-D Ale vlastně... Já se chci snažit. Chci s tím bojovat dál a dál a nevzdávat se!! Zvládáte to vy, zvládnu to i já. Nejsem přeci béčko! Vymyslím si nějaký bojový pokřik a pěkně se do toho pustím :-D
Fuj, teďka mamka vaří květák a pěkně to tu smrdí. Nemám to ráda :-D Brokolice je mnohem lepší. Hlavně proto, že nesmrdí.
Dneska se mi zdál sen, že jsem byla v Itálii. Byl to krásný sen. Až na to, že jsem se pak vzbudila a zjistila jsem, že jsem pořád doma. A že mě nečekají na oběd pravě italské špagety, nýbrž květák. A že venku nesvítí slunce, nýbrž je tam pěkný hnus. Ironie osudu. Taky se mi zdálo, že jsme měli doma místo kočky lišku :-D (doma žádnou kočku nemám, ale ve snu tomu tak bylo) Lišku? Nevim. Každopádně neměla ráda piškoty a ujížděla na kočičím žrádle :-D
Jdu vás oběhnout, včera jsem vás zanedbala♥

18.02.2011

18. února 2011 v 10:32
JAK SE MÁM?                                                                           
Už nikdy nebudu trápit své tělo tak, jak včera!
Sníst ani ne 300kcal je sebevražda. Nechápu Jane, že to může vydržet. Musela jsem jít v devět spát, protože jsem se třepala, byla jsem slabá a bolela mě neskutečně hlava. Taky mi bylo na zvracení. O půlnoci jsem se probudila a myslela si, že umírám. Tak špatně mi nebylo dlouho. A to byl jeden den.. I když ve středu jsem taky jedla málo.. Vidím, že bych nezvládla ani jednodenní očistu, páč bych se z toho asi složila. I když včera pracovaly nervy, že... Hm. Achjo. Promiň mi to moje tělo. Ke všemu se dneska cítím slabá, jak kdybych celou noc nespala. Děkuju sama sobě fakt :-D
Tímto chci veřejně poděkovat LamyLucy♥ Za všechno :)
Dneska si prozměnu v klídečku dám štrůdl, gulášek a beztak na večeři rohlíček u přítele. Trošku FAIL. Zrovna jsem vám ukázala, jak se to dělat nemá :) Musím se nějak dát do kupy.
Každopádně jsem se ráno vážila a váha ukazovala 63kg. Což je super. Ale míry mám pořád stejné, nechápu! Příjde mi, že mi zhubly nohy i břicho, ale asi nic. Moc jsem toho tento týden nenacvičila.
Kámoška mi teďka píše, jak včera pekla na oslavu piškotový řez se smetanou a jahodama a perníkový řez s broskvema! Asi se uslintám :-D Sladkostí se jakžtakž vzdát dokážu (už jsem dlouho nic neměla!!), ale buchty atp.? Vůbec! To je zlo :-D
Nic, končím :) Mějte se, holky :)
h