Červen 2011

19. června 2011

19. června 2011 v 7:50

Každý den myslím na blog, na vás a chci sem napsat. Jenže to zapnu a začnu přemýšlet nad tím, CO bych vám napsala. Nevím. Jím jak kráva. Jím sice málo, ale jím hodně sladkého. Nejsem schopna navyknout si zpátky. Ještě k tomu chodím na brigádu (pekárna) a vstávám brzy ráno, tudíž jsem unavená, proto si pořád něco v pekárně beru k jídlu... No stop s vymlouváním. Prostě jsem to podělala a nevím jak zpátky. Protože bych moc chtěla.
Dneska tu spal pan L. Ale už v sedm odjel, protože jel na brigádu. Má takovou pitomou, že pracuje od 08:00 do 18:00, takže se ani moc nevídáme.
Se školou je to na houby. Sice mi chybí už jen jeden zápočet a zkouška, ale spíš se nervuju s bakalářkou. Mám pocit, že na to kašlu a že se to na mě tak akorát nabaluje. Takže stresy.
Jdu se kouknout, jak se máte.

FOREVER

8. června 2011 v 9:57
2 years today ♥
Jsem tak šťastná, zamilovaná.
Zítra odjíždíme do soboty na chatu, tak snad aspoň trochu výjde počasí.
Státnice dal za jedna, byl nejlepší. Génius.
Nemám nic víc, co bych řekla♥

yeah

5. června 2011 v 9:53


04. června 2011

4. června 2011 v 15:37
Mám u sebe přítele, tudíž sem celý víkend nepůjdu :-) Vím, že to chápete. Včerejšek byl katastrofální. Jídelně ani tak ne, sice jsem měla zmrzku, toffifee a oplatku, hubnoucí to nebylo, ale přibírací taky ne. Spíš jsem naspala 4 hodiny, šla jsem na zkoušku na půl osmé ráno a učitel řekl, že to přesouvá až na dvě odpoledne. Dojíždím do cizího města, takže fakt poser :-D Měla jsem nervy jak prase. A večer jsem zjistila, že jsem ztratila měsíčník, co mám koupený na tři měsíce. Sice se dneska ráno našel, ale včera večer mi z toho bylo špatně, brečela jsem, konec světa prostě :-D Tak si užijte víkend, zítra večer se vám ozvu :-*

2. června 2011

2. června 2011 v 9:41
JAK JSEM KRÁSNÁ, TAK JSEM BLBÁ!

09:00 tmavá clz. bageta, eidam 30%, rajče, okurka
11:00 broskev
13:00 vařená rýže, lžička medu, jahody
16:00 hrnek kefíru, mrkev
19:00 krajíček chleba, tvarůžky
pohyb: 15min warmup, 300x zadek, 100x vnitřní stehno, 100x břicho, 10x kliky

Strašně se mi líbí můj dnešní výmysl "jak jsem krásná, tak jsem blbá" :-D Nevěděla jsem totiž, jak pozitivně pojmout to, co jsem vyvedla včera, tak jsem to pojala po svém. Dala jsem s přítelem 40km na kole, přišla domů vyčerpaná a vyžrala celý byt. Dala jsem si chleba se sardinkama, tvarohový šáteček, toffife, vánočku, bebečka a to snad ani nebylo všechno :-D Hlavně, že jsem sportovala teda :-D Nou koment.
Pod perex vám hodím fotku mé dnešní snídaně a odpoledne přibyde i fotka oběda. Hrozně moc se na něj těšííím!!
Jídelníček nejsem schopna teďka dopsat, protože nevím, jestli půjdu ven, nebo nepůjdu ven. Popřípadě ani nevím KDY bych šla ven. To dopíšu večer nebo zítra. edit: Ha, nejdu ven.
Včera na kole jsem si znetvořila své tělo. HAHA! Měla jsem vymyšlené zajímavé historky, jak jsem přišla ke svým zraněním, aby to nebylo tak trapné, ale nebudu vám lhát. Prostě přítel přede mnou zabrzdil na chodníku, já to nestihla a spadla jsem :-D Mám trochu odřený bok a nohu. Ale to se stává i těm lepším :-D
No niiiic, jdu se učit dějiny kultury, zítra mám ústní zkoušku s panem primátorem :-D Majte sa♥
P.S1.: dostala jsem na den dětí Toffifee sakraaaa :-D
P.S2.: slušné kalhoty, které jsem si koupila v zimě a byla v nich jen jednou, mi padají, přetáhnu je skoro přes zadek a vypadám v nich jak v pytli :-D to vůbec není k smíchu, ale k pláči.
P.S3.: mamka dostala v práci marmeládu se sníženým obsahem cukru, má nějakých 640kj na 100g, jde to?


den dětí?

1. června 2011 v 10:10

anebo den k ničemu?

07:30 4 lžíce ovesných vloček, lžička medu, 6 jahod
11:00 rybí filé, brambor, mrkvový salát
14:00 activia nápoj lehká@fit černý rybíz, broskev
17:00 clz. pečivo, sýr, zelenina
20:00 přežíračka
pohyb: 40km na kole

Dneska mám toho jídla nějak moc, zdá se mi. Uvidím během dne, jak to dopadne. Kdyžtak něco zkusím zmenšit... Nepište mi, že je to oukej. Pro mě to oukej dneska prostě není.
Venku prší, autobusy nejezdí. Paradoxně se dostanu do školy a ze školy už ne. Musím na ten zápočet z práva.
Místo ranního učení (do školy jedu až na dvě) jsem si radši dala horkou vanu.
Pan L. má v pondělí státnice. Asi to se podepisuje na mojí divné náladě. Jsem smutná. Všechno se točí jen kolem něho, jeho školy a toho, jak se příští týden ožere. Nemůžu mu nic vyčítat. Jenže mě to vnitře užírá. Chci slyšet "těším se, až budem spolu a nebudem se stresovat školou", místo toho slyším "těším se, až se ožeru". Tak se ožer no a co. Polib si.
Včera jsem šla večer domů a nějaký týpek na mě "krásko, jak ses měla ve škole nebo v práci?". Říkám mu, ať jde do háje, že nemám náladu na blbé kecy... Něco blbého pronesl, ale to už jsem radši neslyšela.
Sorry za velmi pozitivní článek, ale jinak to nešlo. Oběhnu vás, až se vrátím (vrátím? jestli pojede nějaký bus) ze školy.